Başakşehir - Beşiktaş
Başakşehir - Beşiktaş

Türkiye Süper Lig’de Başakşehir evinde Beşiktaş’ı konuk etti. Maç Abdulkadir Bitigen ve ekibi tarafından yönetildi. Karşılaşma beIN SPORTS HD 1’de naklen yayınlandı.

İddia tutkunları hala neden bekliyorsunuz? Nakit Bahis’e gelin ve kazanmaya başlayın. Profesyonel kadromuz ile yaptığımız maç analizleriyle kazanma oranınız da neredeyse %50’lik bir artışı sizlere garanti ediyoruz. Gelin, deneyin, eğlenin ve kazanın.

Son zamanlarda çok iyi performans sergileyen Başakşehir bu karşılaşmada çok önemli bir galibiyet aldı. Karşılaşmada çok iyi mücadele eden Beşiktaş bitiricilik yönünden çok zayıf kaldı. Karşılaşmada 2 gol bulmayı başaran Başakşehir’in 1 gol iptal edildi. Karşılaşmada istatistik olarak Beşiktaş daha baskındı fakat bu karşılaşmayı Başakşehir kazanamadı. Karşılaşmanın ilk yarısı gol sesi çıkmazken karşılaşmadaki tek gol 50. dakikada Demba Ba’dan geldi. Çok iyi mücadele eden Beşiktaş karşılaşmada elinden geleni yapmasına rağmen kazanamadı ve Sergen Yalçın 3. maçında mağlubiyet aldı. Bu mağlubiyet Beşiktaş’ı  durdurmayı başaramayacaktır diye düşünüyorum. Beşiktaş ise bu galibiyet ile ligde maç fazlasıyla lider durumuna yükseldi.