Vincenzo Spadafora
Vincenzo Spadafora

Corona virüsünün Avrupa’da en çok etkilediği ülke olan İtalya’da Spor Bakanı Vincenzo Spadafora, liglerin geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ligleri bir an önce başlatmak için çalışmaları hızlandırdıklarını belirten Spadafora, “Ligleri yeniden başlatmak için sporun tüm paydaşlarıyla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Çok faydalı konuşmalar yapıyoruz. Sosyal ve ekonomik olarak spor, bu krizden yeniden çıkabilmemiz için toplumsal olarak büyük bir gösterge olacak” dedi. 

Corona virüsü salgını İtalya’da binlerce insanın ölümüne neden olurken, ligler de süresiz olarak ertelenmişti. Sokağa çıkma yasağının devam ettiği ülkede liglerin geleceğiyle ilgili ilk olumlu açıklama Spor Bakanı Vincenzo Spadafora’dan geldi. 

“SPORUN TÜM PAYDAŞLARI İLE GÖRÜŞÜYORUZ”

Calciomercato’ya konuşan Spadafora, sporu ülkenin sosyal ve ekonomik krizden çıkması için bir fırsat olarak gördüklerini belirtip, “Sporun tüm paydaşlarıyla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Çok faydalı konuşmalar yapıyoruz. Yakın zamanda taban birlikleriyle de görüşeceğiz. Liglerin yeniden başlaması için çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: www.nakitbahis114.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here